Polish title= English
Nasze przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku od 1982 r. W ramach prowadzonej przez nas działalności produkujemy m.in. naklejki wypukłe 3D, logotypy, znaki firmowe, znaki samochodowe, płyty czołowe, elementy lodówek, tabliczki znamionowe, znaki wypukłe 3D-termotransferowe na tekstylia, znaki 3D na magnesach i metalowych podłożach oraz diamentowane znaki aluminiowe.


Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta i najwyższej jakości wykonania na stałe współpracujemy z największymi producentami z branż RTV i AGD, telefonii komórkowej, produkcji maszyn, mebli, samochodów, klimatyzatorów czy wyrobów sanitarnych. Odbiorcami naszych produktów są zarówno wielkie zakłady produkcyjne, jak również mniejsi lokalni przedsiąbiorcy. Współpracujemy także z agencjami reklamowymi oraz drukarniami, dla których wykonujemy produkty pod konkretne zamówienie.

PEX Company Limited Sp. z o.o. jest jednym z nielicznych dostawców wysokojakościowej żywicy poliuretanowej, którą wykorzystuje się m.in. do produkcji wypukłych naklejek 3D.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawnemu zarządzaniu, terminowym dostawom oraz nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu produkcji nasza firma jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. W Skandynawii naszą firmę reprezentuje Solna Maskin AB: www.solnamaskin.se

PEX COMPANY LIMITED
Spółka z o.o.

ul. Oliwska 63
80-209 Chwaszczyno
k. Gdańska, Polska
godziny pracy
8.00 - 16.00
poniedziałek - piątek

tel. +48 58 552 83 38
tel. +48 58 522 72 96
fax. +48 58 522 72 79
www.pexcompany.pl
pexcomp@wp.plProdukujemy:
Naklejki wypukłe 3D
Logotypy
Stickers
Płyty czołowe
Logo aluminiowe szlifowane diamentem
Znaki samochodowe i firmowe
Panele poliwęglanowe
Listwy dekoracyjne
3D-Magnesy
Poliuretan - surowiec
Żywica poliuretanowa
Tabliczki znamionowe

Copyright PEX COMPANY LTD Sp. z o.o. © 2012
Projekt i wykonanie Paweł Brudnik